Fiyonk

elişi günlüğüm...

Çarşamba, Şubat 23, 2005

pembe rüya

pembe rüya bileklik
kopmuş, dağılmış boncuklarınız varsa işte size değerlendirmek için güzel bir fırsat. elinizde kalan birbiriyle uyumlu boncukları çivilere geçirip kalın zincire tutturun. birde boncukların arasına minik boncuklar ve metal aksesuarlar da eklerseniz, oldukça hareketli bir bileklik sahibi olabilirsiniz.ille de aynı tonlarda boncuk kullanmanız şart değil, zıt renklerle de çok şık bir uyum sağlayabilirsiniz.
not: bugün siteye "ellerinize sağlık" adında yeni bir bölüm ekledim. siteden örneğini alıpta yaptığınız elişlerinizi bu bölümde sergileyebilirsiniz. şimdilik sadece betül'ün örümcekli şalı var. umarım sizden gelecek fotoğraflarla zengin bir bölüm olur. elişlerinizin fotoğraflarını saadetkasapoglu@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.
aslı'da blogunda bana link vermiş. teşekkür ederek ben de ona bir link veriyorum. gelen maillerde hep türkçe elişi siteleri soruluyor. bu blogta linklerime eklediğim ilk türkçe elişi blogu. türkçe elişi sitesi arıyorsanız hele de kırkyama seviyorsanız bence gezmeye değer bir blog.

7 Comments:

3/05/2005 05:22:00 ÖS

merhaba saadetciğim
Renkleri çok beğendim.Cam boncuk sanırım. Kardeşin çok zevkli 

aslı altan altundal

 
3/05/2005 05:23:00 ÖS

Bu sene sahte takılar moda imiş.Ayrıca kıyafetine uyumlu giyinmeyi tercih eden bayanlar için sahte ve rengarenk takılar çok uygun bence.Hacer'in eline sağlık çok güzel olmuş. 

mevhibe

 
3/05/2005 05:24:00 ÖS

ikinize de teşekkürler. aslı boncukların içinde sadece dört tanesi taş, diğer hepsi plastik boncuk. ama hepsini o kadar güzel renklendirmişlerki cam boncuk gibi ışıl ışıl duruyorlar. 

hacer

 
3/05/2005 05:24:00 ÖS

saadetciğim yeni köşen hayırlı olsun.bilg. problemli.bu yüzden bir süredir yazamadım.yeni şylerde göndericem ama bir hallolsun.haftasonu ist.geliyorum.elden mi getirsem acba.. 

sevil

 
3/05/2005 05:25:00 ÖS

sağol sevil. sitede belli oluyordu eksikliğin. umarım problem önemli birşey değildir de seni aramızda görürüz. yalnız örnekleri elden getirirsen el koyarım bilmiş ol
 

saadet

 
3/05/2005 05:25:00 ÖS

canın sağolsun arkadaşım şu an istanbuldayım.halkalı-toplukonutlar da.abimlerde 1 hafta buralardayım.ama hiç örnek yok yanımda ne yazıkki.sen iste ben sana istediğini örerim.canım.
bilgisayar problemim umarım gidince hallolacak.gider gitmez bişeyler yollayacam.
blog açma planımda var.kısmet bakalım.üye olurken ing.ya sonrasıda hep ingilizcemi devam ediyor.neyse sevgilerle.irtibatı koparmıyalım...) 

nsevil

 
3/07/2005 01:08:00 ÖS

nsevil bekliyorum haroşa güzellerini. bu arada blogger herşeyiyle ingilizce. fakat senin için türkçe blog veren site var mı diye araştırdım. ve görünce çok sevineceğin http://www.turklog.com u buldum. verdiği blogun olanaklarının ne durumda olduğunu bilmiyorum. bir incelemende fayda var. 

saadet

 

<< Home